HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ambalaj ve izolasyon sektöründe kaliteli ve çevreci yaşam alanları sunan ELİTAŞ GRUP, özellikle parke sektörüne sunduğu çözümlerle ön plana çıkıyor.Sunduğu ürünlerle parkede en çok karşılaşılan sorunların başında gelen bozuk zemin, ses, nem ve ısı izolasyonuna çözüm getiren ELİTAŞ GRUP, 2013 yılından bu yana çözüme odaklı bir anlayışla müşteri memnuniyetini sağlamayı daima başarıyor ve yükselen çizgisini koruyor.

Firmamız 2013 yılında ambalaj ve izolasyon sektörüne hitaben kurulmuştur. Ürünlerimizin gerek kalite gerekse çeşitliliği açısından birçok sektöre yeni çözümler ve öneriler sunacağı ve endüstriyel alanda zirvedeki yerini alacağından şüphemiz yoktur.

ELİTAŞ olarak “Müşteri Memnuniyeti” ise yegâne amacımızdır. Ürün çeşitliliğimiz ambalaj, izolasyon, ayakkabı, çanta, otomotiv, eğlence ve endüstrinin birçok alanını kapsamaktadır.Kısaca yaşamın olduğu her yerde geniş ürün yelpazesi ile varız.ELİTAŞ GRUP olarak, AR-GE hayatımız da sektör için gerekli teknolojik aynı zamanda ekolojik ürünler üretmektedir.